Cennik

Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie Zybel.pl całkowicie BEZPŁATNIE.

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:


1. Ogłoszenie PROMOWANEwyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli oraz na początku kategorii i podkategorii, w której zostało dodane. Koszt ogłoszenia promowanego to 11,07 zł. na 7 dni emisji.

2. Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - wyświetlane jest na początku kategorii i podkategorii, do której zostało dodane. Koszt ogłoszenia wyróżnionego to 7,38 zł. na 7 dni emisji.

 

Jak zapłacić za ogłoszenie

Serwis Zybel.pl umożliwia wygodne płatności SMS za pakiety ogłoszeniowe. Aby opłacić ogłoszenie niestandardowe, należy wysłać wiadomość tekstową SMS na wskazany numer. Czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 7 dni.

Serwis Zybel.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Usługę SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.

Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: T-Mobile, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne),

Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi

Reklamacja usług SMS: http://www.dotpay.pl/reklamacje/

Podane ceny są cenami brutto.

Płatności w BTC odbywają się po kursie 2649,00 zł / 1 BTC

 

 

do góry