Wynajem studia fotograficznego Łódź - 50zł/godz., zapewniamy sprzęt do fotografowania!!!

Wynajem studia fotograficznego Łódź - 50zł/godz., zapewniamy sprzęt do fotografowania!!!
Strona www: http://tomaszpawlakfotograf.pl/
Data dodania: 2018-05-07
Cena: PLN 50,00

Przestronne, przytulne i kameralne studio fotograficzne i filmowe w centrum Łodzi czynne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!!!

Zapraszamy do naszego studia, w którym poczujesz się niezwykle i zrealizujesz swój wymarzony projekt fotograficzny i filmowy. Fotografowie docenią możliwość ponad 10- metrowego odejścia od tła natomiast filmowców urzekną 3 metry wysokości pomieszczeń. Usytuowanie w centrum Łodzi w bliskiej odległości od nowo oddanego do użytku dworca Łódź Fabryczna, w dawnej fabryce łódzkiego fabrykanta Henryka Szmulowicza przy ul. Narutowicza 57 (więcej wiadomości na temat historii budynku znajdą Państwo w "Spacerowniku łódzkim") zapewni idealną atmosferę i nastrój podczas wykonywania sesji fotograficznych i filmowych.
Cena wynajmu studia to tylko 50zł/godz.
Minimalny czas wynajmu to 2 godziny.
Przy projektach komercyjnych wycena indywidualna.
W cenie do dyspozycji wynajmującego zapewniamy również kawę, herbatę i wodę.
Istnieje możliwość skorzystania z fachowego doradztwa i obsługi technicznej podczas sesji. Wycena usługi dokonywana jest indywidualnie w zależności od jej zakresu. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość kompleksowej organizacji sesji (fryzjer, wizażysta, model/modelka, fotograf).
Dodatkowo płatne jest zużycie tła 30 zł/mb.
Niewątpliwym atutem naszej oferty jest możliwość udostępnienia do fotografowania aparatów firmy Pentax począwszy od bezlusterkowców Q (najmniejszego bezlusterkowca na świecie) oraz K-01 poprzez lustrzanki formatu APS-C (K-5 i K-3) do pełnoklatkowej lustrzanki K-1 (odpowiednik Nikona D810 czy Canona 5D Mark IV) wraz z obiektywami takich firm jak Pentax, Irix, Tamron, Falcon oraz Vivitar zapewniających pokrycie w zakresie ogniskowych 15-320mm.

Rezerwacja dokonywana jest osobiście lub telefonicznie.

Tomasz Pawlak

Województwo: łódzkie Powiat: m. Łódź Telefon: 730101014 E-mail: tp1@op.pl

http://tomaszpawlakfotograf.pl/

Formularz kontaktowy


Wyszukiwarka

 

do góry