Fotografia nieruchomości - zdjęcia domów, mieszkań, biur itp. do ogłoszeń - Łódź

Fotografia nieruchomości - zdjęcia domów, mieszkań, biur itp. do ogłoszeń - Łódź
Strona www: http://tomaszpawlakfotograf.pl/
Data dodania: 2018-05-07
Cena: PLN 300,00

Chcesz sprzedać lub wynająć dom, biuro, mieszkanie czy inną nieruchomość? Możesz zwiększyć atrakcyjność swojej oferty poprzez zamieszczenie profesjonalnie wykonanych fotografii swojej nieruchomości. Klient mając do wyboru wiele ofert w podobnej lokalizacji i cenie wybierze te, które będą najatrakcyjniejsze i potrafią przykuć jego uwagę, sprawią, że mieszkanie czy dom stanie się obiektem jego pożądania, miejscem, w którym chciałby mieszkać. To spowoduje, że profesjonalne wykonanie zdjęć wpłynie zdecydowanie na atrakcyjność Twojej oferty, wyróżni ją na tle konkurencji i pozwoli szybciej je sprzedać. Koszt profesjonalnej usługi wykonania zdjęć nie wydaje się zbyt wygórowany w porównaniu z prowizją biur nieruchomości czy ewentualną obniżką ceny podczas negocjacji.


Do wykonywania zdjęć używamy obiektywów szerokokątnych, które optycznie powiększają nasze wnętrza i wyglądają na zdjęciach na bardziej przestronne. Zdjęcia przygotowujemy w rozmiarze odpowiednim do zamieszczenia w internetowych serwisach ogłoszeniowych.

Nasza wrażliwość na detale oraz dbałość o estetykę pozwoli na ukazanie Twojej nieruchomości w najkorzystniejszym świetle. Koszt każdego zlecenia ustalam indywidualnie i zależy on od oczekiwanej liczby zdjęć i pomieszczeń do sfotografowania.

Cena podana w ogłoszeniu obejmuje wykonanie i retusz 10 fotografii małego mieszkania.

Tomasz Pawlak

Województwo: łódzkie Powiat: m. Łódź Telefon: 730101014 E-mail: tp1@op.pl

http://tomaszpawlakfotograf.pl/

Formularz kontaktowy


Wyszukiwarka

 

do góry