Technik Usług Kosmetycznych w Żaku!

Technik Usług Kosmetycznych w Żaku!
Strona www: http://www.zak.edu.pl
Data dodania: 2018-01-23
Cena: PLN 0,00

Technik usług kosmetycznych to wymarzony zawód dla wielu z nas. Jedynie w Żaku w przeciągu dwóch lat można uzyskać dyplom i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, a nawet otworzyć własny salon! Nauka w trybie zaocznym pozwala kontynuować pracę zawodową i łączyć ją ze zdobywaniem nowych kompetencji! Nie zwlekaj – o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń, a pierwszy semestr rusza niebawem!

Zapisz się online, by zarezerwować miejsce w grupie:

➡️zak.edu.pl/zapisz-sie-online⬅️

Jeśli wciąż próbujesz stworzyć idealną „jaskółkę”, śledzisz nowości na rynku kosmetycznym, oglądasz vlogi makijażowe i marzysz, żeby prowadzić jeden z nich, wybierz naukę na kierunku Technik usług kosmetycznych! Pozwoli Ci on poznać, m.in.: tajniki sztuki makijażu, analizy kolorystycznej czy sekrety upiększania twarzy i ciała, a wiedza zdobyta podczas zajęć, praktycznych warsztatów i praktyk przyda Ci się w pracy, i w życiu osobistym. Ukończenie tego kierunku umożliwia podjęcie pracy w Polsce jak i w innych krajach UE.

Od momentu, gdy zdobędziesz u nas wiedzę praktyczną, nie będziesz musiała płacić już żadnej kosmetyczce – teraz to Ty będziesz specjalistką!

⭐ PS. W naszej ofercie możecie również znaleźć krótkie kursy: stylizacja i przedłużanie paznokci, przedłużanie rzęs metodą 1:1 i wiele innych! Zapraszamy do Sekretariatu

Godziny otwarcia

pon-pt 9.00-17.00

sobota 9.00-14.00

☎ Tel.:663-771-916

cnib Żak

Województwo: kujawsko-pomorskie Powiat: inowrocławski Telefon: 663771916 E-mail: inowroclaw@zak.edu.pl

http://www.zak.edu.pl

Formularz kontaktowy


Wyszukiwarka

 

do góry