Mieszkania w Oświęcimiu przy Żwirki i Wigury

Mieszkania w Oświęcimiu przy Żwirki i Wigury
Strona www: http://www.dombud.pl/oferta/mieszkanie/oswiecim
Data dodania: 2017-08-14
Cena: PLN 150,000,00

DOMBUD S.A. oferuje na sprzedaż nowe mieszkania w Oświęcimiu. Inwestycja znajduje się przy ul. Żwirki i Wigury.

Nasza najnowsza inwestycja to budynek wielorodzinny w Oświęcimiu przy ul. Żwirki i Wigury, który składa się z trzech segmentów. W pierwszym z nich zlokalizowano lokal usługowy (na parterze), a na pozostałych kondygnacjach lokale mieszkalne, natomiast w dwóch segmentach znajdują się wyłącznie mieszkania. Budynki zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Każdy segment wyposażony jest w windę. Mieszkania mają status bez czynszowych – pełna własność. Inwestycja zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu znajduje się targowisko miejskie.

Oferujemy mieszkania o powierzchni od 46,30 m2 do 99,67 m2. Inwestycja została oddana do użytkowania w tzw. standardzie deweloperskim, który pozwala na indywidualną aranżację wnętrz wedle uznania przyszłego właściciela. Dla każdego mieszkania została przydzielona komórka lokatorska. Istnieje również możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań i domów w Oświęcimiu pod nr tel. 602 138 450 lub na http://www.dombud.pl/oferta/mieszkanie/oswiecim

Firma Dombud

Województwo: małopolskie Powiat: oświęcimski Telefon: 32 721 91 56

http://www.dombud.pl/oferta/mieszkanie/oswiecim

Formularz kontaktowy


Wyszukiwarka

 

do góry