Kamera termowizyjna testo 869 - detektor 160×120 pikseli

Kamera termowizyjna testo 869 - detektor 160×120 pikseli
Strona www: https://oze-market.pl
Data dodania: 2016-10-27
Cena: PLN 5,200,00

Kamera termowizyjna testo 869 oferuje profesjonalną technologię i koncentruje się na funkcjach, które są potrzebne w codziennej pracy. Prosta obługa pozwoli na szybkie i niezawodne przeprowadzenie kompleksowych badań termowizyjnych.

Zapewnia niezawodną obsługę w następujących aplikacjach:
• Wykrywanie nieszczelności
• Wykrywanie mostków cieplnych
• Identyfikacja przegrzanych połączeń elektrycznych

Konserwacja i kontrola elementów elektrycznych

W systemach elektrycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia, termografia pozwala na ocenę stanu cieplnego instalacji (głównie przegrzań). Uszkodzone komponenty m.in. w szafach przełącznikowych mogą powodować poważne zagrożenie wystąpienia pożarów. Nowe kamery termowizyjne Testo umożliwiają wczesną identyfikację wadliwych elementów lub styków i podjęcie odpowiednich działań w celu zminimalizowania niebezpieczeństwa pożaru oraz uniknięcia przestojów w produkcji.

Diagnostyka wad budowlanych

Pomiary termowizyjne przeprowadzane kamerami Testo są efektywną metodą umożliwiającą szybkie i precyzyjne wykrywanie wad konstrukcyjnych budynków. Na obrazie termowizyjnym widoczne będą wszelkie straty ciepła występujące na badanym budynku, jak również powierzchnie narażone na występowanie pleśni i zawilgoceń w pomieszczeniach wewnętrznych. Co więcej – kamera pozwoli na wykrycie usterek występujących w izolacji cieplnej budynku, mostków cieplnych, uszkodzeń struktury, jak również innych miejsc ucieczek ciepła m.in. pęknięć struktur czy instalacji cieplnych.

Monitoring instalacji grzewczych

Nowe kamery termowizyjne Testo są szczególnie przydatne do szybkiej i wygodnej kontroli instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Pomiary termowizyjne umożliwiają precyzyjną analizę dystrybucji ciepła w systemach grzewczych, jak również bezinwazyjną diagnostykę i lokalizację ewentualnych nieszczelności.
 

Zestaw zawiera:

• kamera termowizyjna testo 869
• oprogramowanie IRSoft
• kabel USB
• zasilacz
• akumulator Li-Ion.

Zybel sp. z o.o.

Województwo: mazowieckie Powiat: grodziski E-mail: oze@oze-market.pl

https://oze-market.pl

Formularz kontaktowy


Wyszukiwarka

 

do góry